NAŠE DALŠÍ CANISTERAPEUTICKÉ ÚTERÝ…

NAŠE DALŠÍ CANISTERAPEUTICKÉ ÚTERÝ…

2015-01-15

Tentokrát jsme udělali velkou radost staré paní, která byla pohybově omezena. Bez pomoci zdravotní sestry se sama nedokázala otočit na posteli. Když nás uviděla ve dveřích usmála se a hned chtěla, aby k ní  Brontes vyskočil do postele.  Paní ležela na zádech a protože ho chtěla pohladit, musela natáhnout ruku, aby dosáhla na jeho hlavu. A světe div se, ona se sama dokázala pootočit a sama se k němu přitulila. Zdravotní sestra šla pro doktora, aby to viděl. On sám překvapeně koukal, jak paní najednou zapomněla, že se může hýbat. To jsou pro nás nezapomenutelné a emotivně silné zážitky a máme radost, když si pak přečteme tuto malou zprávu:

---------------------------Vzkazy------------------------------

Datum: 17.03.2014 | Vložil: Jitka U. 
Děkujeme za návštěvu v Thom.nem. Paní, které Bront seděl na posteli pookřála a měla z toho fajn zážitek, který svým návštěvám vyprávěla a pro nás-další dvě na pokoji to bylo zpestření a rozptýlení :) včetně sundaných bot :)) Miluji psy a v takovou chvíli na tomto místě bych ho opravdu nečekala.. Jitka, neurologie, pokoj 27. 

Datum: 17.06.2014 | Vložil: Hanka P.
Moc bychom chtěli poděkovat za hodinku radosti, kterou Brontík se svou paničkou umožnili mému manželovi, který je nevyléčitelně nemocný a poslední dny tráví v hospici Štrasburk. Brontíkova přítomnost je nenahraditelná a tak si chvilek radosti a smíchu moc vážíme. Doufáme, že jsme se neviděli naposledy :-)!!!!

Paní Renáto a Brontíku děkujeme vám za úžasnou návštěvu v nemocnici...
Datum: 22.05.2014 | Vložil: Marta S. 
Dobrý den, nikdy bychom nevěřili, že je možné, aby dokázal pejsek tak potěšit a povzbudit pani, která celé dny a noci pláče. Byl to neskutečný zážitek, za kterým vám děkujeme. To, že dokázal váš Brontes donutit pani, aby se otočila byl vážně malý zázrak, protože ona se bez pomoci sestry nehnula. Ani nevíte, jak velkou radost jste nám všem udělali. Je vidět, že jsou i v dnešní době lidi, kteří mají srdce na pravém místě a váš Brontes je pro nás všechny velký psí hrdina. Děkujeme vám!!!! Marta, neurologie, pokoj číslo 23.